Veidrodžių montavimas


Norite, kad veidrodis puoštų jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę ir ilgai jums tarnautų? Tokiu atveju reikalingas ne tik veidrodžio pagaminimas arba jo įsigijimas – gaminys turi atsidurti jam skirtoje vietoje. Būtent todėl yra reikalingas veidrodžių montavimas. Ši paslauga nereikalinga tik tuo atveju, kai nusprendžiate įsigyti kišeninį veidrodėlį, kurį norite pasiimti kartu su savimi į kelionę ar nedidelį veidrodį, kurį galima pastatyti ant stalo, komodos ar bet kurio kito baldo. Visais kitais atvejais, siekiant užtikrinti saugumą, yra reikalingas veidrodžio montavimas. Montuoti veidrodį savarankiškai ar patikėti šį darbą profesionalams? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria kiekvienas veidrodžio pirkėjas. Visada įvertinkite, ar turėsite pakankamai žinių, įgūdžių bei priemonių tinkamai sumontuoti veidrodį savarankiškai. Jei bent vieno iš šių komponentų trūksta, visada geriau kreiptis į profesionalus, galinčius užtikrinti kokybišką bei patikimą veidrodžio montavimą. Tai ypač aktualu, kai reikia montuoti didelio ploto veidrodžius ir iš jų sudaryti menines kompozicijas. Profesionalų teikiamos veidrodžių montavimo paslaugos visada yra vertingos ir kai reikia sumontuoti daug veidrodžių – tokiu būdu taupomas jūsų laikas. Priklausomai nuo gaminio tipo, dydžio bei kitų kriterijų, veidrodžių montavimas gali būti atliktas keliais būdais.

veidrodis

Laikikliai

Vienas populiariausių bei greičiausių veidrodžių montavimo būdų yra jų kabinimas. Dažniausiai tokiu atveju yra naudojami laikikliai. Jei veidrodis nedidelis, jį nesudėtinga pakabinti savo jėgomis. Laikikliai, kuriuos naudojame veidrodžių montavimui, yra saugūs, patikimi bei tvirti, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.

veidrodis

Rėminimas

Nuo veidrodžių montavimo neatsiejamas ir dar vienas procesas. Tai – veidrodžių rėminimas. Veidrodžius patariama rėminti tuo atveju, jei siekiate maksimalaus saugumo bei pageidaujama suteikti papildomo dekoratyvumo.

veidrodis

Klijavimas

Dar vienas montavimo būdas – klijavimas. Veidrodžių klijavimui naudojame aukščiausios kokybės klijus, pagamintus iš kokybiškos žaliavos. Tokių gamintojų kaip Soudal, Penosil.


Atminkite, jog tik tinkamai, pagal visus reikalavimus sumontuotas veidrodis tarnaus ilgai bei patikimai, tuo tarpu netinkamai sumontuoti gaminiai gali kelti netgi pavojų žmonėms.

Veidrodžių montavimas