Veidrodžių individualūs užsakymai


Veidrodis – viena svarbiausių detalių kiekvienoje erdvėje: jis ne tik puošia interjerą, bet ir neretai tampa vienu svarbiausių traukos objektų. Dėl išvardintų priežasčių, daug kriterijų keliama ne tik veidrodžio kokybei ar techniniams parametrams – ypač svarbiu veiksniu tampa ir veidrodžio išvaizda. Norite išskirtinio veidrodžio, kuris jūsų namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje taptų unikalia interjero detale? Jums tereikia tik sugalvoti, kaip turėtų atrodyti veidrodis, o mes – išpildysime jūsų viziją. Priimami veidrodžių individualūs užsakymai, todėl galime išpildyti visus jūsų, su veidrodžiu susijusius lūkesčius. Nestandartinės išvaizdos veidrodžiai yra puikus pasirinkimas ne tik išskirtinumą vertinantiems namo šeimininkams, bet ir meno studijoms, grožio salonams – ten, kur grožis ir unikalumas neatsiejami vienas nuo kito. Veidrodis – labai svarbi kiekvieno interjero dalis. Tam, kad ji tobulai atitiktų jūsų poreikius ir atrodytų nepakartojamai, reikia tiek nedaug – nestandartinių idėjų išpildymo. Ir nors galime išpildyti bet kokius pageidavimus, yra vienas dalykas, kuris garantuotas. Tai – aukščiausia gaminio kokybė.

veidrodis

Išskirtinumas

Nėra tokio veidrodžio, kurio negalėtume pagaminti. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik turėti viziją, koks turi būti vien tik jums skirtas veidrodis. Svarbios visos detalės: dydis, forma, spalva, dekoro elementai, papildomi sprendimai. Pirmiausia sukurkite viziją, o vėliau – pasidalinkite ja su mumis. Vienintelis dalykas, kuris gali sukelti kokių nors apribojimų, yra tik jūsų vaizduotė.

veidrodis

Veidrodžių individualūs užsakymai

Vis dėlto, ne vien tik estetiškumas gali būti svarbus. Dažnai pasitaiko atvejų, kuomet reikalingi nestandartiniai veidrodžiai – išskirtinės formos, dydžio ar pageidaujama įgyvendinti papildomus sprendimus. Penkių ar šešių briaunų, elipsės, netaisyklingos formos veidrodžiai – tai tik keletas sprendimų, kuriuos galime įgyvendinti.

veidrodis

Pagalba

Na, o ką daryti tuo atveju, jei niekaip neapvyksta išgryninti savo svajonių veidrodžio vizijos? O galbūt turite net kelias idėjas ir niekaip negalite nuspręsti, kuris rezultatas labiau tiktų interjerui visada esame pasiruošę padėti – išklausysime jūsų idėjas bei padėsime pasirinkti tinkamai.


Jei visada manėte, kad sukurti išskirtinį interjerą yra sunku, klystate. Pradėkite nuo mažų detalių. Na, o nestandartinis veidrodis – idealus pasirinkimas šiuo atveju. Individualių užsakymų išpildymo trukmė gali būti skirtinga, priklausomai nuo pageidavimų bei užsakymo dydžio.

Matavimo grafikas pagal miestus.

Darbo dienosMiestas
PirmadienisŠiaulių/Panevėžio raj.
AntradienisUtenos/Ignalinos raj.
TrečiadienisVilniaus/Ukmergės raj.
KetvirtadienisKauno/Marijampolės raj.
PenktadienisVilnius
ŠeštadienisVilnius

Veidrodžių individualūs užsakymai