Veidrodžių gamyba


VEIDRODŽIŲ IR STIKLŲ GAMYBA

Veidrodžių gamyba yra daug specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Gaminant reikalingas preciziškas tikslumas, profesionalumas, atsakingas požiūris į darbą. Visada keliame sau klausimus: kokie veidrodžiai turėtų puošti viešbučio fojė? Koks veidrodis labiausiai patiktų mažo ir jaukus buto savininkui? Kokių veidrodžių pageidautų erdviuose klasikinio stiliaus namuose gyvenanti šeima? Svarbiausias mūsų siekis – aukštos kokybės gaminiai, išpildantys visų klientų lūkesčius. Asortimentą sudaro įvairių stilių, formų, dydžių, dekoruoti ir paprasti veidrodžiai. Veidrodžių gamybai pasitelkiame ne tik žinias bei įgūdžius, bet ir modernias technologijas, profesionalią įrangą. Mūsų sukurti veidrodžiai pasižymi puikia kokybe, ilgai tarnauja. Naudojame aukštos kokybės stiklą. Patrauklus dizainas puošia interjerą, o skoningai parinkti dekoro elementai gali tapti svarbiausia jo detale. Veidrodžių gamyba – procesas, kuris apima ne tik profesionalias žinias bei įgūdžius, modernias technologijas, bet ir jungia kūrybiškumą, išskirtines idėjas. Būtent tai leidžia sukurti ne tik kokybiškus, bet ir ypač patrauklius, meno kūrinius primenančius veidrodžius.

Gaminame ir projektuojame tiek standartinius veidrodžius, tiek pagal kliento išmatavimus bei poreikį. Veidrodžių rūšys:

Turite išskirtinių pageidavimų? Reikalingi nestandartinių matmenų veidrodžiai? Galime pagaminti veidrodį pagal jūsų pateiktą užsakymą.

Mūsų komandoje dirba savo srities žinovai, todėl visada galime nudžiuginti tik pačiais kokybiškiausiais produktais. Galime pagaminti veidrodį tiek jaukiam jūsų namų salonui, tiek erdvei voniai, tiek komercinėms patalpoms arba viešbučio kambariams. Gamindami veidrodį, siekiame svarbiausių dalykų: užtikrinti aukščiausią gaminio kokybę bei pateisinti kliento lūkesčius.

Vien tik pagaminti veidrodį nepakanka – siekiant, kad veidrodis ne tik atliktų savo tiesioginę funkciją, bet ir harmoningai papildytų interjerą, dažnu atveju būtini dekoro elementai. Būtent todėl ne tik pagaminsime veidrodį, bet ir pasiūlysime dekoro sprendimų. Dekoruotas veidrodis – ne tik atlieka savo funkciją, bet ir puošia interjerą, atlieka estetinę funkciją.

Šiandien veidrodžių gamyboje daug pasikeitė: platus įrankių bei medžiagų pasirinkimas, modernios technologijos leidžia ne tik pagaminti veidrodį, bet ir įgyvendinti daug papildomų sprendimų. Pavyzdžiui, galima pagaminti šildomą ar LED apšvietimą turintį veidrodį. Tokie veidrodžiai atlieka dar daugiau funkcijų, garantuoja maksimalų komfortą bei estetiškumą.