Veidrodžiai sporto salėms


Veidrodis vaidina ypač svarbią reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Prie šio gaminio praleidžiame labai daug laiko kasdien. Tačiau klaidinga manyti, kad veidrodis yra svarbus tik namuose – be šio svarbaus įrankio neišsiverstume ir daugelyje kitų erdvių. Ypač gausiai lankomos sporto salės, į kurias dažnas iš mūsų užsukame bent po kelis kartus per savaitę, yra viena iš jų. Šiandien veidrodžiai sporto salėms yra savaime suprantamas dalykas ir spėjo tapti neatsiejama jų interjero dalimi. Kokybiškas veidrodis ne tik optiškai didina sporto salę bei ją puošia, bet ir atlieka labai svarbią funkciją – sporto entuziastai gali stebėti save ir atliekamus veiksmus veidrodyje. Tokiu būdu galima suprasti, ar teisingai yra atliekami sporto pratimai, judesiai, žingsniai. Drąsiai galima tvirtinti, kad kokybiškas ir didelis veidrodis sporto salėje tampa tikrų tikriausiu mokytoju, leidžiančiu jums suprasti, ar viską darote teisingai ar, vis dėlto, dar yra kur tobulėti.

veidrodis

Veidrodžiai sporto salėms

Gaminame aukštos kokybės veidrodžius sporto salėms. Kadangi kiekvienos sporto salės sienų plotas dažniausiai yra skirtingas, šiuo atveju labiausiai verta pateikti individualų užsakymą. Tokiu atveju, jums beliks tik nuspręsti, koks sporto salės sienų plotas turi būti užpildytas veidrodžiais, o mes juos pagaminsime.

veidrodis

Svarbi interjero dalis

Atsižvelgiant į tai, kad sporto salės paprastai yra labai erdvios, atsiveria galimybė ant jų įkurdinti ne tik paprastus veidrodžius, o tikrų tikriausias menines kompozicijas iš šių stiklo gaminių. Toks sprendimas ne tik puikiai atliks savo svarbiausią funkciją (leis stebėti atvaizdą), bet ir taps išskirtine sporto salės interjero detale.

veidrodis

Grožis bei patogumas

Siekiant sukurti dar dekoratyvesnį vaizdą, būtina atkreipti dėmesį ir į veidrodžio kraštinių apdirbimo metodą. Norintys ypač puošnaus vaizdo, gali rinktis trapecinį šlifavimą ar facetavimą.


Veidrodžiai sporto salėms yra labai reikalingi ir treneriams – veidrodinėje sienoje kur kas lengviau galima išvysti ar, visi užsiėmimo dalyviai pratimus atlieka tinkamai.

Veidrodžiai sporto salėms