Šildomi veidrodžiai


Norite dar patogesnės buities? Tai užtikrinti galima pasirenkant tinkamus gaminius. Kiekvieną dieną buityje susiduriama su daugybe įvairių problemų, kurios sukelia tam tikrus nepatogumus, o norėdami jas pašalinti, turime sugaišti nemažai laiko. Jų nešalindami, patiriame diskomfortą. Viena iš problemų, su kuria susiduriame kiekvieną dieną, yra rasojantys veidrodžiai. Aprasojęs veidrodis ne tik neatrodo dekoratyviai, bet ir neatlieka svarbiausios savo funkcijos – negalime matyti savo atvaizdo. Siekdami pašalinti vandens lašelius, esančius ant veidrodžio, turime gaišti savo brangų laiką. Be to, itin dažnas jų šalinimas gali paskatinti nusidėvėjimą. Ir jei pirmiesiems veidrodžiams atsiradus, nebuvo galima pagalvoti, jog yra įmanoma išvengti rasojimo problemos, tai šiandien viskas pasikeitė. Su rasojimo problema tikrai nesusidursite tuo atveju, jei pasirinksite šildomą veidrodį.

veidrodis

Šildomi veidrodžiai

Šildomi veidrodžiai nuo įprastų skiriasi tuo, jog jie neaprasoja esant bet kokiam patalpos drėgnumui. Patalpų drėgnumas – ypač opi problema, kurią ne visada pavyksta kontroliuoti. Rasojimo pavyks išvengti ir tuo atveju, jei patalpoje neišvengiama staigių temperatūros pokyčių. Tai užtikrina visišką komfortą (bet kada galite naudotis veidrodžiu, jis visą laiką išlieka dekoratyviu), be to, išvengsite laiko gaišaties siekdami pašalinti drėgmę nuo stiklo. Taip pat išvengsite ir veidrodžio nusidėvėjimo.

veidrodis

Įvairūs pasirinkimai

Gaminame įvairių formų bei dydžių šildomus veidrodžius, kurie puikiai tiks tiek individualių namų, tiek komercinių pastatų patalpoms. Šildomi veidrodžiai puikiai tiks tiek vonioms kambariams, tiek prieškambariams, tiek kitomis pastato patalpoms. Tai – puikus būdas išvengti veidrodžio aprasojimo bei su tuo susijusių problemų. Elektros sąnaudos yra skirtingos, priklausomai nuo šildytuvo dydžio.

veidrodis

Gamybos procesas

Šildomo veidrodžio gamybos procesas skiriasi nuo įprastų veidrodžių gaminimo proceso. Norint pagaminti šildomą veidrodį, yra reikalingas specialus kilimėlis, kuris priklijuojamas prie gaminio nugarėlės bei maitinimo laidais sujungiamas su bendru vonios apšvietimu.


Šiluma visada asocijuojasi su pačiais maloniausiais pojūčiais: nieko nėra maloniau nei liesti šildomas grindis, jausti iš židinio sklindantį jaukumą, žinoti, kad grįšite į šiltus namus. Nuo šiol šiluma jums gali padovanoti dar daugiau malonių akimirkų, įnešti dar daugiau komforto į jūsų įprastą buitį, tereikia pasirinkti šildomus veidrodžius.

Šildomi veidrodžiai