Veidrodžiai
Veidrodis – vienas svarbiausių akcentų kiekvienoje patalpoje. Ilgą laiką veidrodžiai buvo skirti tik tam, kad būtų galima pamatyti savo atvaizdą. Vis dėlto, laikui bėgant, veidrodžių gamybos ypatumai keitėsi, todėl šiandien pirkėjai gali rinktis ypač gražius, ištaigingus, dekoratyviai atrodančius veidrodžius. Šiuolaikiniai veidrodžiai ne tik atlieka svarbiausią savo funkciją, bet ir puošia interjerą, kuria puikų estetinį vaizdą.
Veidrodžiai Jums
Kvadratiniai, apvalūs, penkiakampiai arba šešiakampiai, elipsės formos, pastatomi, pakabinami, skirto voniai, svetainei, miegamajam ar virtuvei, dekoruoti ir įprasti, o galbūt kišeniniai? Toks didelis šiandien yra veidrodžių pasirinkimas. O kurį renkatės jūs? Kai pasirinkimas toks didelis, nuspręsti, ką verta įsigyti, iš tiesų gali būti nelengva. Pateiksime keletą vertingų patarimų, kaip tinkamai išsirinkti veidrodį.
Veidrodžių gamyba
Šiandien veidrodžiai gaminami iš ypač aukštos kokybės stiklo. Tokį stiklą lengva apdirbti, todėl galima išgauti įvairias formas, įgyvendinti įvairius estetinius sprendimus. Vis dėlto, iš veidrodžių tikimąsi ne tik pamatyti savo atvaizdą juose ar grožio, bet ir ilgo tarnavimo laiko. Dėl pažangių technologijų, kurios yra naudojamos gamybos metu, taip pat išpildomas šis lūkestis.
Keletas vertingų patarimų kaip išsirinkti veidrodį pagal savo poreikius.
Visada atkreipkite dėmesį į tai, kuriai patalpai bus skirtas veidrodis – nuo priklausys ir jo dydis, ir išvaizda. Štai, pavyzdžiui, vonioje puikiai tiks ir vidutinio dydžio veidrodis, tačiau prieškambaryje ar persirengimo kambaryje reikėtų kabinti tokio dydžio veidrodžius, kuriuose galėtumėte matyti save visu ūgiu. Ne ką mažiau svarbus yra ir puošnumas: erdvėse, kurios gausiai lankomos, puikiai žiūrėsis itin puošnūs veidrodžiai, tuo tarpu vonios kambariui tiks ir nedaug dekoruotas veidrodis. Žavi meninės kompozicijos? Tuomet belieka tik prisiminti, kad iš kelių dalių veidrodžio, galite sudėlioti puikią puošmeną.
Geriausia, kai veidrodis harmoningai dera prie viso interjero. Būtent todėl verta atkreipti dėmesį ir į patalpos stilių: jei ji įrengta moderniai, rinkitės to paties stiliaus veidrodį, jei klasiškai – puikiai tiks klasikinis veidrodis. Vis dėlto, kai kuriais atvejais tikrai verta eksperimentuoti, kadangi ir modernaus stiliaus veidrodis gali puikiai atrodyti klasikinio stiliaus erdvėje bei atvirkščiai.
Atminkite, jog veidrodis didina patalpą optiškai. Taigi, jei nedidelio ploto patalpai išrinksite didelį veidrodį, ji atrodys didesnė nei yra iš tiesų. Na, o, jei koridoriuje pakabinsite du veidrodžius ant skirtinų sienų, tokiu atveju ši patalpos atrodys taip, tarsi neturėtų jokių ribų.
Tonuotas, o gal skaidrus veidrodis? Tai – dar vienas klausimas, į kurį ne visada lengva surasti atsakymą. Vis dėlto, tai padaryti bus kur kas lengviau, jei žinosite, kad tonuoti veidrodžiai atrodo kur kas dekoratyviau, tačiau skaidrūs yra gerokai praktiškesni. Taigi, belieka tik atsakyti sau į klausimą, kas svarbiau: praktiškumas ar estetiškumas?
Siekdami visiškos harmonijos, turite prisiminti, kad svarbūs yra ir veidrodžio rėmai. Pavyzdžiui, jei pasirinkote didelį veidrodį, tokiu atveju siekiant sukurti harmoningą vaizdą, būtina rinktis plačius, masyvius rėmus, tuo tarpu nedideliam veidrodžiui puikiai tiks tiek siauri, tiek platūs rėmai.
Jei mėgstate minimalistinį stilių, tokiu atveju puikiai tiks veidrodžiai be papildomų dekoro elementų. Tačiau, jei esate puošnių daiktų, grožio bei estetikos gerbėjai, verta rinktis dekoruotą veidrodį. Toks gaminys ne tik kuo puikiausiai atitiks jūsų lūkesčius, bet ir taps išskirtine interjero detale.
Veidrodžio forma – ypač svarbus akcentas. Galite rinktis įvairių formų veidrodžius, tačiau, jei norite paties populiariausio sprendimo, atminkite, kad labiausiai perkami yra stačiakampio formos veidrodžiai, tuo tarpu elipsės ar ovalo formos gaminiai negali pasigirti dideliu populiarumu.
Aukštos kokybės veidrodis patikimai gali tarnauti labai daug metų, tačiau būtina užtikrinti tinkamą jo priežiūrą. Siūlome keletą patarimų, kaip tai padaryti.
Veidrodžių tyko įvairūs pavojai, tačiau bene didžiausią žalą darantys yra du: tiesioginiai saulės spinduliai bei drėgmė. Jei pirmojo galima nesunkiai išvengti tiesiog nekabinant veidrodžio toje vietoje, kurį jį galėtų pasiekti tiesioginiai saulės spinduliai, tai nuo drėgmės apsaugoti yra šiek tiek sudėtingiau – juk veidrodis vonioje yra ypač reikalingas, o tai – viena drėgniausių vietų. Kad bent kiek sumažintumėte neigiamą drėgmės poveikį, kruopščiai vėdinkite patalpas.
Kokios priemonės yra tinkamiausios naudoti siekiant palaikyti tobulą veidrodžio švarą? Nors daugybė priemonių yra įvardijamos tinkamomis, vis dėlto, veidrodžių gamybos ekspertai tvirtina, kad geriausiai šiam tikslui tinka dvi priemonės: minkšta sausa šluostė bei stiklo valiklis. Na, o jei stiklo valiklis ką tik baigėsi, tokiu atveju pasitarnaus ir skutimosi putos arba indų ploviklis. Tiesa, veidrodį reikėtų valyti pakankamai dažnai, nelaukiant, ko nešvarumai įsisenės – tokiu atveju juos pašalinti bus kur kas sunkiau. Svarbu nenaudoti šiurkščių šluosčių – ilgainiui veidrodžio paviršiuje gali atsirasti įtrūkimų bei įbrėžimų. Valydami audinį sukite ratu – tuomet neliks valymo žymių. Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimą, reikia pasirūpinti ir veidrodžio nugarėlės švara. Beje, jei ji nėra niekaip apsaugota, tokiu atveju geriausia nuvalyti sausa šluoste, nenaudojant valiklių.
Dėl įvairų priežasčių, veidrodis gali patamsėti. Pavyzdžiui, jei dėmių atsirado prie veidrodžio krašto, labai tikėtina, kad į vidų patekusi valymo priemonė sugadino gaminio pagrindą. Dėl šios priežasties atsiradusių dėmių dažniausia yra neįmanoma pašalinti. Tačiau dėl kitokios kilmės juodas dėmeles dažniausiai nesunkiai galima pašalinti. Tai padarysite ištrynę veidrodį amoniake sudrėkinta kempinėle, o vėliau – nuvalydami sausa šluoste.
Veidrodžio rasojimas yra dar viena opi problema su kuria susiduriama tuo atveju, kai šis gaminys kabo tose patalpose, kuriose drėgmė arba yra ryškūs temperatūros svyravimo pokyčiai. Vis dėlto, egzistuoja paprasta gudrybė, kurią pasinaudoję, išvengsite veidrodžių rasojimo. Tereikia ant veidrodžio papurkšti skutimosi putų ir nuvalyti sausa minkšta šluoste.
Veidrodžiai dekoratyviausiai atrodo tuomet, kai blizga. Vis dėlto, ne visi veidrodžius įsigiję asmenys žino, kaip užtikrinti, kad gaminys blizgėtų. Tačiau tai padaryti nėra sunku – tereikia kartas nuo kartu veidrodį valyti šluoste, kuri buvo suvilgyta šalto vandens ir arbatos mišinyje.
Šiandien veidrodis yra daugiau nei gaminys, kuriame galite pamatyti savo atvaizdą – tai ir interjero detalė, galinti papuošti jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę. Būtent todėl rinkitės labai atsakingai, o įsigiję – nepamirškite tinkamai prižiūrėti. Nepamirškite paprašyti ir ekspertų patarimo – jie padės pasirinkti tinkamai.
Veidrodžių gamyba
Veidrodžių gamyba yra daug specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Gaminant reikalingas preciziškas tikslumas, profesionalumas, atsakingas požiūris į darbą. Mūsų komandoje dirba savo srities žinovai, todėl visada galime nudžiuginti tik pačiais kokybiškiausiais produktais.
Veidrodžių montavimas
Norite, kad veidrodis puoštų jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę ir ilgai jums tarnautų? Tokiu atveju reikalingas ne tik veidrodžio pagaminimas arba jo įsigijimas – gaminys turi atsidurti jam skirtoje vietoje. Būtent todėl yra reikalingas veidrodžių montavimas. Montuoti veidrodį savarankiškai ar patikėti šį darbą profesionalams? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria kiekvienas veidrodžio pirkėjas.
Veidrodžių individualūs užsakymai
Norite išskirtinio veidrodžio, kuris jūsų namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje taptų unikalia interjero detale? Jums tereikia tik sugalvoti, kaip turėtų atrodyti veidrodis, o mes – išpildysime jūsų viziją. Priimame individualius užsakymus, todėl galime išpildyti visus jūsų, su veidrodžiu susijusius lūkesčius.
Veidrodžių kraštinių apdirbimas
Tol, kol veidrodis pasiekia galutinę savo išvaizdą ir patenka į prekybą, įvykdoma daugybė įvairių etapų. Vienas iš jų yra veidrodžių kraštinių apdirbimas. Aštrius veidrodžio kraštus yra būtina aplyginti, priešingu atveju, veidrodis tampa nesaugus naudoti – galima susižeisti. Apdirbtos veidrodžių kraštinės atrodo kur kas elegantiškiau, kuriamas prabangos įspūdis. Tai – ne tik garantuoja saugumą, bet ir sukuria ypač dekoratyvų vaizdą.
Veidrodžiai sporto salėms
Šiandien veidrodžiai sporto salėms yra savaime suprantamas dalykas ir spėjo tapti neatsiejama jų interjero dalimi. Kokybiškas veidrodis ne tik optiškai didina sporto salę bei ją puošia, bet ir atlieka labai svarbią funkciją – sporto entuziastai gali stebėti save ir atliekamus veiksmus veidrodyje. Tokiu būdu galima suprasti, ar teisingai yra atliekami sporto pratimai, judesiai, žingsniai. Drąsiai galima tvirtinti, kad kokybiškas ir didelis veidrodis sporto salėje tampa tikrų tikriausiu mokytoju, leidžiančiu jums suprasti, ar viską darote teisingai ar, vis dėlto, dar yra kur tobulėti.
Veidrodžiai su apsaugine plėvele
Niekas nepageidauja nemalonių nutikimų, kurių metu dūžta veidrodžiai, savo namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje. Vis dėlto, tikimybė, kad taip nutiks, yra labai didelė, todėl iš anksto užbėkite nemalonumams už akių – rinkitės veidrodžius su apsauginėmis plėvelėmis.
Veidrodžiai su LED apšvietimu
Drąsiai galima tvirtinti, kad veidrodžiai su LED apšvietimu nepalieka abejingų. Atrodydami ypač patraukliai bei nekasdieniškai, jie puikiai papildys ne tik namų, bet ir kavinės, baro, grožio salono ar bet kurios kitos patalpos interjerą. Pasirenkant skirtingus apšvietimo variantus, galima išgauti skirtingą vaizdą. Esant ne vienam apšvietimo šaltiniui, galima keisti apšvietimo poziciją, tokiu būdu sukuriant įvairovę. Na, tuo atveju, jei LED apšvietimo sprendimai bus pritaikyti ne vienam veidrodžiui, o iš jų sukurtai meninei kompozicijai, tuomet sukursite įspūdingą šedevrą.
Šildomi veidrodžiai
Gaminame įvairių formų bei dydžių šildomus veidrodžius, kurie puikiai tiks tiek individualių namų, tiek komercinių pastatų patalpoms. Šildomi veidrodžiai puikiai tiks tiek vonioms kambariams, tiek prieškambariams, tiek kitomis pastato patalpoms. Tai – puikus būdas išvengti veidrodžio aprasojimo bei su tuo susijusių problemų.