Terasos stiklinimas


Nėra nieko maloniau už galimybę skaityti mėgstamą knygą ar mėgautis kvapnia kava ne uždaroje erdvėje, o jaukioje terasoje, iš kurios atsiveria jūsų namų aplinkos ar gamtos vaizdai. Vis dėlto, tam, kad laiką terasoje leisti būtų iš tiesų malonu bei jauku, o jos išvaizda maloniai džiugintų akį, būtina įgyvendinti tam tikrus sprendimus. Vienas iš jų yra terasos stiklinimas. Toks pasirinkimas ne tik sukuria patrauklų vaizdą, bet ir turi daug kitų privalumų. Vienas svarbiausių yra tas, jog garantuojama apsauga nuo šalčio, vėjo, lietaus ir kitų nemalonius potyrius sukeliančių veiksnių. Be to, yra išlaikoma aukštesnė temperatūra. Dėl šių priežasčių, laiką terasoje galėsite leisti bet kada, nepriklausomai nuo to, kokios yra oro sąlygos.

veidrodis

Privalumai

Svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, jog lietus, saulės, sniegas ir kiti veiksniai ilgainiui ima kenkti terasos konstrukcijoms. Tokiu būdu trumpėja terasos bei joje esančių baldų bei daiktų tarnavimo laikas. Įstiklinus terasą, šios problemos nebelieka. Saugumas – dar vienas svarbus kriterijus, kurį atitinka stiklintos terasos. Bet kuriuo metų laikus stiklintoje terasoje galėsite palikti baldus ar daiktus. Geram poilsiui ramybė yra būtina sąlyga. Stiklintos terasos ją išpildo – garantuojama triukšmo izoliacija.

veidrodis

Terasos stiklinimas

Norite ir jūs mėgautis visais stiklintos terasos teikiamais privalumais? Kreipkitės į mus – įvertinsime situaciją ir parinksime tinkamiausius terasos stiklinimo sprendimus. Patarsime, kaip sukurti nepriekaištingą vaizdą. Galime įstiklinti bet kokio dydžio bei formos terasą. Nepraleiskite progos mėgautis šiltais rytais bei jaukiais vakarais savo terasoje. Prailginkite jo tarnavimo laiką, papuoškite namą. Visa tai padaryti nesudėtinga – dėl terasos stiklinimo susisiekite jau dabar.

veidrodis

Solidumas bei puošnumas

Smagu, kai terasą galima pritaikyti ne tik poilsiui, bet ir praktiniais tikslais. Tai tikrai galėsite padaryti – stiklinta terasa puikiai tiks gėlių bei prieskoninių žolelių auginimui. Be to, stiklinta terasa suteikia solidumo bei puošnumo pastatui. Tai yra puikus pasirinkimas, turintis labai daug privalumų ir nei vieno trūkumo. Juo labiau, kad stiklinta terasa nereikalauja išskirtinės priežiūros – teliks tik pasirūpinti stiklų švara.


Terasų stiklinimas yra puikus pasirinkimas ne tik statant naujus pastatus, bet ir norint atnaujinti jau esamus.

Terasos stiklinimas