Stiklo pertvaros


Šiandien iš stiklo gali būti gaminami ypač įvairūs gaminiai. Stiklo pertvaros – šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas padalinti darbo, poilsio, komercinę ar gamybinę erdvę. Įdomu tai, kad psichologai yra įrodę, kad stiklo pertvaros yra puikus pasirinkimas norinti turėti darnų kolektyvą. Pasirodo, kuomet kolegas skiria ne sunkios, nepermatomos sienos, o perregimas stiklas, sukuriamas kur kas palankesnis organizacijos mikroklimatas. Na, o tuo atveju, jei siekiate užtikrinti ir privatumą, tai padaryti bus nesunku. Vienas iš sprendimų – stiklo pertvaras papuošti stendais ar plakatais, kuriuose būtų galima skelbti naudingą informaciją. Jei šis sprendimas neatrodo tikslingas jūsų atveju, stiklo gamintojai visada suras, ką pasiūlyti. Privatumas bei puikus vaizdas garantuotas, jei pasirinksite dekoratyvinį raštuotą stiklą. Tik nuo jūsų priklausys, kokia dalis pertvaros bus perregima.

veidrodis

Erdvumas

Tas pats pasakytina ne tik apie darbo ar verslo, bet ir apie namų erdvę. Šiandien vis daugiau ir daugiau žmonių nori turėti erdvesnius namus, tad sprendimas vieną ar kitą patalpą perskirti sunkiomis ir storomis sienomis, ne visada sužavi. Stiklo pertvara, kuomet galima stebėti, kas vyksta anapus stiklo ir kurti jaukią atmosferą, yra ypač patrauklus sprendimas. Tokio pobūdžio gaminiai puikiai tinka bet kokio stiliaus būstams. Be to, tai yra geras pasirinkimas mėgstantiems minimalizmą.

veidrodis

Individualūs užsakymai

Galime pagaminti įvairaus dydžio bei storio stiklo pertvaras jūsų namams, darbo ar verslo erdvei. Norintiems ypač dekoratyvių stiklo pertvaro bei privatumo, pagaminsime produktą iš dekoratyvinio raštuoto stiklo. Galime pagaminti ir nestandartinio dydžio stiklo pertvaras pagal jūsų pateiktus duomenis. Garantuojame greitą, saugų bei profesionalų stiklo pertvarų montavimą.

veidrodis

Stiklo pertvaros

Norite padalinti darbo, poilsio, komercinę ar gamybinę erdvę į kelias dalis, tačiau tuo pat metu pageidaujate atsisakyti sunkių ir storų sienų? Tokiu atveju idealiai tiks stiklo pertvaros. Tai – lengvas, tačiau patikimas, saugus bei puikiai atrodantis stiklo gaminys. Stiklo pertvaros puikiai tiks norint dalinti bet kurią erdvę į keletą mažesnių bei leis atsisakyti sunkių bei masyvių sienų.


Stiklo pertvaros – naujas požiūris į erdvę. Kurkime draugišką ir palankų namų bei organizacijos mikroklimatą kartu.

Stiklo pertvaros