Veidrodžiai su apsaugine plėvele


Jaukūs ir išpuoselėti namai, modernus ofisas, erdvios komercinės patalpos – bet kuri iš šių erdvių yra neįsivaizduojama be veidrodžio. Šis gaminys tampa ne tik objektu, prie kurio buriasi namų gyventojai ar ofiso darbuotojai, bet ir puošia patalpą. Vis dėlto, kad ir koks naudingas bei svarbus būtų veidrodis kiekvienoje patalpoje, nesunku pastebėti, kad šio, ypač svarbaus kasdienio įrankio laukia daugybė pavojų, bene didžiausią ir nepataisomą žalą gali padaryt stiprūs smūgiai, spyriai, sunkūs daiktai, kurie metami į veidrodį. Tokiais atvejais veidrodis skyla arba visiškai sudūžta ir turi būti keičiamas nauju. Ir jei namuose galima bent šiek tiek kontroliuoti padėtį, tai erdvėse, kuriose dirba ar laisvą laiką leidžia daugybė žmonių, veidrodžio pažeidimo tikimybė išauga labai daug kartų. Taigi, dėl neatsargaus arba tyčinio elgesio, veidrodis gali būti pažeistas arba visiškai sugadintas. Ir nors tokią padėtį ne visada galime numatyti ar kontroliuoti, verta pabrėžti, kad egzistuoja kai kas, ką galime padaryti.

veidrodis

Apsauginės plėvelės nauda

Apsauginė plėvelė garantuoja, kad po smūgio, kritimo ar spyrio, stiklai liks vietoje, šukės nepasklis po patalpą, tad išvengsite sužalojimą. Išvengsite ir atvejo, kuomet smulkios šukės patenka ant netoliese esančių daiktų arba baldų, o jų surinkimas – sunkus ir sudėtingas darbas.

veidrodis

Veidrodžiai su apsaugine plėvele

Niekas nepageidauja nemalonių nutikimų, kurių metu dūžta veidrodžiai, savo namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje. Vis dėlto, tikimybė, kad taip nutiks, yra labai didelė, todėl iš anksto užbėkite nemalonumams už akių – rinkitės veidrodžius su apsauginėmis plėvelėmis.

veidrodis

Apsauga nuo dūžimo

Jei siekiate dūžio metu apsaugoti aplinkinius nuo šukių ar pageidaujate, kad jų kuo mažiau pasklistų po patalpą, nepatektų ant aplink esančių daiktų ar baldų, padės veidrodžiai su apsaugine plėvele.


Galime pagaminti bet kokio dydžio ar formos veidrodį su apsaugine plėvele. Apsauginės plėvelės yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Veidrodžiai su apsaugine plėvele