Stiklo vitrinos


Šiandien stiklo gaminiai gali būti pritaikomi kur kas įvairiau nei anksčiau. Šių dienų pirkėjai gali rinktis įvairius stiklo gaminius, kurie puikiai tinka ne tik namams, bet ir biurams, komercinėms patalpoms. Naujos kartos verslininkai į biuro, komercines bei kitas su verslu susijusias patalpas yra linkę investuoti kur kas daugiau, rūpinasi jų patogumu bei siekia sukurti puikius interjerus. Tai galima padaryti pasitelkiant įvairių rūšių stiklo gaminius. Stiklo vitrinos yra puikus pasirinkimas norint sukurti patogias, funkcionalias bei patrauklias verslo patalpas. Stiklo vitrinos puikiai tinka parduotuvėms, salonams, verslo centrams, ofisams, kūrybinėms dirbtuvėms, muziejams ir kt. Stiklo vitrinos yra greitas, patogus bei paprastas būdas, padedantis išspręsti klausimą, kaip ir kur eksponuoti prekes, juvelyrinius dirbinius, muziejaus eksponatus ir kt. Svarbu užtikrinti ne tik patogų išvardintų objektų eksponavimą, bet ir apsaugoti juos nuo išorės poveikio, o taip pat sukurti patrauklų vaizdą. Stiklo vitrinos atitinka visus šiuos kriterijus.

veidrodis

Stiklo vitrinos

Gaminame įvairių dydžių bei formų stiklo vitrinas. Jos užtikrins patogų bei paprastą prekių eksponavimą, apsaugos gaminius nuo neigiamo išorės poveikio, taip pat – taps patrauklia bet kurios erdvės interjero dalimi. Galime pagaminti standartines stiklo vitrinas arba, atsižvelgdami į konkrečius jūsų pageidavimus, pagaminti nestandartinę vitriną.

veidrodis

Išskirtinumas

Tik nuo paties kliento priklausys, kiek lentynėlių turės stiklo lentyna, ar bus naudojami užraktai, durelių spynelės. Jums liks spręsti, kokia turėtų būti stiklo rūšis bei storis. Tokia įvairovė garantuoja, kad bus pagaminti idealiai kliento poreikius atitinkanti stiklo vitrina. Pritaikius tinkamus apšvietimo sprendimus, stiklo vitrinos gali virsti tikrų tikriausiais meno kūrinais.

veidrodis

Montavimas

Vitrinoms suklijuoti naudojame specialius, aukštos kokybės klijus. Sustingę būna visiškai skaidrūs, todėl garantuojamas puikus estetinis vaizdas. Taip pat galimas ir kitas stiklo vitrinų montavimo būdas – naudojant specialius laikiklius. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų bei konkrečios situacijos, aprinksime labiausiai tinkantį stiklo vitrinos montavimo būdą.


Stiklo vitrinos turi ne tik praktinė reikšmę, bet ir yra labai dekoratyvios, kuria puikų estetinį vaizdą, ilgai tarnauja. Jas paprasta prižiūrėti, o rezultatas puikus – nuo neigiamo aplinkos poveikio apsaugotos prekės, patogus bei saugus jų eksponavimas, patrauklus interjeras.

Stiklo vitrinos