Stiklo pjaustymas


Stiklas – tai patvari, ilgai tarnaujanti bei puikiai atrodanti žaliava, tačiau ne visuomet įprasti stiklo lakštai gali išpildyti mūsų poreikius. Kitais žodžiais tariant, paprasti, neapdirbti stiklo lakštai šiandien buityje ir erdvėse gali būti pritaikomi ne visada. Veidrodžiai, stiklo vitrinos, stiklo stogeliai, dekoratyviniai raštuoti stiklai: tai tik keletas stiklo gaminių, kurių nepavyktų pagaminti nepasitelkus svarbios procedūros – stiklo pjaustymas. Šis etapas yra neatsiejamas norint pagaminti įvairius stiklo gaminius. Jis garantuoja, kad jūsų namus, biurą ar bet kurią kitą erdvę pasieks išbaigtas stiklo gaminys. Stiklo pjaustymas suvaidina ypač svarbų vaidmenį ne tik gaminant standartinius stiklo gaminius, bet ir vykdant individualius užsakymus. Pjaustant galima išgauti įvairių formų stiklą. Tai – ypač aktualu tais atvejais, kuomet gaminami originalūs bei unikalūs stiklo gaminiai.

veidrodis

Profesionalu darbas

Prireikus tokio pobūdžio paslaugos, verta kreiptis į profesionalus, kadangi užtikrinama ne tik aukščiausia kokybė, bet ir taupomas laikas, saugumas, tikslumas. Stiklo pjaustymas pateikiant individualų užsakymą yra puikus pasirinkimas ir tais atvejais, kuomet įprastose stiklo gaminių parduotuvėse nerandate jums reikalingo dydžio stiklo lakštų.  Stiklo pjaustymą atlieka puikiai savo darbą išmanantys stiklo pjaustymo meistrai. Jų rankose, paprastas stiklo lakštas virsta funkcionaliais bei dekoratyviais stiklo gaminiais, kurie skirti jūsų namams, biurams, kitoms erdvėms.

veidrodis

Stiklo pjaustymas pagal užsakyma

Kokybiškai bei preciziškai tiksliai atliekame įvairaus storio bei rūšių stiklo pjaustymą. Šis etapas tampa neatsiejama mūsų darbo dalimi gaminant įvairius stiklo produktus. Vis dėlto, stiklo pjaustymas yra labai svarbus ne tik stiklo produktų gamyboje, bet ir buityje ar kūryboje – šiais tikslais dažnai prireikia įvairių, vienetinių stiklo figūrų. Būtent todėl galime išpjauti stiklo figūrą pagal jūsų pateiktą užsakymą – konkrečius išmatavimus ar brėžinius. Praneškite mums, kokia stiklo figūra jums yra reikalinga, o mes ją išpjausime.

veidrodis

Stiklo pjaustymas

Tai – viena sudėtingiausių procedūrų stiklo produktų gamyboje, reikalaujanti ypatingo tikslumo, atsargumo bei kruopštumo. Svarbios yra ir specifinės žinios, leidžiančios kokybiškai atlikti darbą. Visi šie elementai tampa priežastimis, kodėl prireikus iš stiklo išpjautos figūros, geriausia kreiptis į profesionalus. Stiklo pjaustymui naudojame profesionalius įrankius.


Stiklo pjaustymą atlieka puikiai savo darbą išmanantys stiklo pjaustymo meistrai. Jų rankose, paprastas stiklo lakštas virsta funkcionaliais bei dekoratyviais stiklo gaminiais, kurie skirti jūsų namams, biurams, kitoms erdvėms.

Stiklo pjaustymas