Dekoratyviniai raštuoti stiklai


Šiandien nei vienas interjeras jau nebėra įsivaizduojamas be visiems puikiai pažįstamo stiklo. Įprastas stiklas yra puikus pasirinkimas, kai reikia funkcionalumo bei skaidrumo, tačiau norint sukurti išskirtinį, ištaigingą, prabangų interjerą, jaukų, privatumą garantuojantį įprasto stiklo gali nepakakti. Šiandien stiklo pasirinkimo galimybės yra kur kas didesnės – pirkėjai gali pamiršti apie paprastą stiklą ir rinktis gerokai įmantresnius variantus. Vienas iš jų – dekoratyvinis raštuotas stiklas. Dekoratyvinis raštuotas stiklas tampa puikiu pasirinkimu, kuomet reikia ne tik įprasto stiklo, bet siekiama kur kas daugiau – puošnumo, elegancijos bei išskirtinumo. Maža to, dekoratyvinis raštuotas stiklas atrodo kur kas prabangiau nei įprastas stiklas. Svarbi yra ir praktinė šio stiklo reikšmė – raštai, esantys ant stiklo, kuria jaukumą, apsaugo nuo aplinkinių žvilgsnių bei garantuoja privatumą. Dėl visų išvardintų privalumų, dekoratyviniai raštuoti stiklai yra puikus pasirinkimas ne tik namams, bet ir komercinėms, pramoginėms, kūrybinėms erdvėms, viešbučiams, SPA centrams ir kt.

veidrodis

Dekoratyvinio stiklo įvairovė

Dekoratyvinis raštuotas stiklas taip pat yra puikus pasirinkimas siekiant pagaminti ypač dekoratyvias duris, pertvaras ar kitus gaminius. Iš šio stiklo galima kurti ir įvairias menines kompozicijas. Dar daugiau įvairovės suteikia faktas, jog dekoratyvinis raštuotas stiklas yra įvairių spalvų bei atspalvių. Šios rūšies stiklas gali būti įvairaus storio, laidus šviesai. Gausus raštų pasirinkimas užtikrina, kad net patys išrankiausi klientai suras, kuo papuošti jiems priklausančią erdvę.

veidrodis

Gamyba

Dekoratyvinio raštuoto stiklo gamybos technologija gerokai skiriasi nuo įprasto stiklo. Dekoratyviniam raštuotam stiklui gaminti yra pasitelkiamos modernios technologijos bei išskirtinės idėjos. Rinkitės dekoratyvinį stiklą savo namams, biurams, kitoms erdvėms puošti bei privatumui kurti. Paruošime jūsų pasirinkto dydžio ar formos dekoratyvinį raštuotą stiklą, sukursime iš jo vitriną, pertvarą ar bet kurį kitą gaminį. Priimame ir individualius užsakymus.

veidrodis

Grožis bei praktiškumas

Dekoratyvinį raštuotą stiklą ypač puikiai vertina interjero dizaineriai, kūrybinių industrijų atstovai. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas visiems, kurie grožį nori suderinti su praktiškumu, siekia sukurti privatumą. Dekoratyvinis raštuotas stiklas – galimybė kurti išskirtinį grožį bei jaukumą. Kreipkitės į mus jau dabar – pasiūlysime geriausius sprendimus.


Dekoratyvinis raštuotas stiklas – galimybė kurti išskirtinį grožį bei jaukumą. Kreipkitės į mus jau dabar – pasiūlysime geriausius sprendimus.

Dekoratyviniai raštuoti stiklai